Kampanjateamien yhteinen työilta Riihimäellä

Uutiset, torstaina 26.10.2006

Timo Heinosen eduskuntavaalikampanjan kampanjateamien yhteinen työilta järjestetään Riihimäellä Kerhotalolla tiistaina 31.10. kello 19.00. Tilaisuus on tarkoitettu kaikille teameihin jo ilmoittautuneille ja myös uusille mukaan haluaville.

-Kampanjamme rakentuu teamityön varaan. Teamit ovat avoimia kaikille kampanjatyöstä kiinnostuneille ja useampaankin ryhmään voi halutessaan kuulua. Toisaalta myös aivan pienikin panos voi olla tavoitteemme kannalta ratkaiseva. Siksi toivommekin, että kaikki halukkaat lähtevät rohkeasti mukaan, kannusti kampanja- ja vaalipäällikkö Riku Bitter.

Teameihin kuuluminen ei vaadi säännöllistä kokouksiin tai tilaisuuksiin osallistumista vaan vaalityötä voi tehdä myös kotoa käsin tai vain omalla kylälläkin. Teameiltä saa tähänkin työhön apua ja vinkkejä.

Lisätietoa teameistä saa:

KAMPANJA- JA VAALIPÄÄLLIKKÖ
Riku Bitter
Koivumäentie 4 A
11100 RIIHIMÄKI
0400-564 255
riku.bitter@container-depot.com

TALOUSTEAM
Raimo Riihimaa, 0400-517 728
Veikko Heinonen, veikko.heinonen@pp4.inet.fi, 040-558 294

POLIITTINEN TEAM
Kai Heimonen, kai.heimonen@kolumbus.fi, 040-501 9464

TAPAHTUMA JA MAINOSTEAM
Mainonta; Juha Järvinen, juha.jarvinen@suomenprintman.fi, 0400-871 183
Tapahtumat; Mika ”Mikle” Ylipekka, mika.ylipekka@kolumbus.fi, 0400-475 555

TUKIRYHMÄ
Marja Tarkkonen, marja.tarkkonen@riihimaki.fi, 0400-605 812
Eeva Pyhälammi, eeva.pyhalammi@loppi.fi, 050-331 5465
Tukiryhmän sähköposti: tukiryhma@timoheinonen.fi

RAAKATYÖ
Samppa Jaro, 040-836 9777, samppa.jaro@surfeu.fi

Kommentit